O nas

Wartości

Hemp Investment to grupa rolno-przemysłowa specjalizująca się w zakładaniu i zarządzaniu plantacjami konopi oraz przemysłem przetwórczym, sprzedażą hurtowo-detaliczną i prowadzeniem prac badawczo rozwojowych – w skrócie: kochamy i zajmujemy się konopiami w pełnym zakresie! Jesteśmy zaangażowani w promowanie rewolucji przemysłowej obejmującej cały łańcuch dostaw konopi przemysłowych.

W HEMP INVESTMENT prowadzimy działania z szerokiego zakresu ekologii, w oparciu o uprawę konopi. Jest to roślina o nieograniczonych możliwościach zastosowania, obejmująca m.in. bio farmaceutykę, włókna tekstylne, materiały kompozytowe i wiele, wiele innych!
Firma przyjmuje długoterminowe podejście do strategicznego podejmowania decyzji. Wierzymy w odpowiedzialne zarządzanie środowiskiem.

Naszą misją jest kreowanie wizji życia zgodnego z naturą, w oparciu o wzajemny szacunek.

Czym różnimy się od innych?

Spółka Hemp Investment została założona w 1996 roku. Kontynuacja rodzinnej tradycji utwierdziła nas w przekonaniu, że wartości takie jak rodzina, tradycja i szacunek dla otaczającego nas świata stanowią podstawę harmonijnego świata i budują fundamenty naszego działania.

Ekologia

Zwracamy uwagę, aby każde nasze działanie było podejmowane w harmonii z naturą.

Szacunek

W Hemp Investment tworzymy zespół oparty na szacunku i zaufaniu. Z dumą nazywamy się rodziną.

Historia

Dbamy o historię i starsze pokolenie. Jest ono dla nas źródłem wiedzy i wartości życiowych.

Dane:

Hemp Investment Sp. z o.o.

Towarowa 20b, 10-417 Olsztyn
NIP: 952-121-25-20
REGON 012206206

Kapitał zakładowy: 100 tys. zł.