nasze usługi

hemp 2

Private Label

Chcesz stworzyć swoją własną linię produktów konopnych? W naszym zespole znajdziesz specjalistów z doświadczeniem w tworzeniu produktów typu private label. Pomożemy Ci wykreować Twoją własną linię suszu, żelek, hemp shotów, a może olejku? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Dzięki szerokiej bazie kontaktów w Europie i za oceanem mamy możliwość stworzenia najwyższej jakości produktów pod Twoją marką.

 

Realizujemy produkty nie tylko z wykorzystaniem opracowanych formuł, ale także w oparciu o indywidualne potrzeby kontrahenta dzięki szerokiej gamie możliwości produkcyjnych.

Gotowy na własną markę?

hemp 4

Kreowanie brandu i marketing

Potrzebujesz wsparcia w marketingu? Pomagamy w kreowaniu brandów związanych z konopiami i nie tylko. Nasz wyspecjalizowany zespół produkuje wysokiej jakości materiały foto & video. Posiadamy własną przestrzeń kreatywną utrzymaną w klimacie konopnym. 

 

Współpracujemy z różnymi grupami artystycznymi, ekspertami i influencerami – korzystając ze wspólnych doświadczeń stale poszerzamy nasze horyzonty. Posiadamy kilka stron internetowych, dużą grupę tematyczną na Facebooku na ponad 16 000 osób oraz profile na Instagramie z kilkunastoma tysiącami Followersów.

Potrzebujesz wsparcia kreatywnego?

hemp 3

Budowa internetowego sklepu konopnego

We współpracy z Web Developerami chcielibyśmy przedstawić pierwszy w Polsce gotowy szablon do sklepu konopnego wraz z wyposażeniem, zdjęciami, czy opisami produktów. Chcesz otworzyć swój sklep? Nic prostszego! Pomożemy Ci ze wszystkim. 

 

Dzięki współpracy z nami zyskasz pełny dostęp do hurtowni konopnej z pełnym zaopatrzeniem niezbędnym do uruchomienia sklepu konopnego w kilka dni od zlecenia. W pełni funkcjonalny sklepu CBD czy Coffe Shopu rodem z Amsterdamu nigdy wcześniej nie był tak blisko, na wyciągnięcie ręki.

Prowadzisz lub chciałbyś prowadzić sklep konopny?

hemp 5

Wiedza ekspercka i konsulting

Naszą misją jest przede wszystkim edukacja. Zielona rewolucja to idea naszego działania w oparciu o wiedzę i badania naukowe. We współpracy z ekspertami z Fundacji Santa Herba przygotowujemy specjalistyczne opracowania w zakresie konopi czy też terapii CBD. 

Realizujemy szkolenia dla osób z branży konopnej i nie tylko. Mnogość zastosowań konopi sprawia, że jest to roślina, która z dnia na dzień zaskakuje nas swoim potencjałem i możliwościami zastosowania. W ramach współpracy otrzymasz dostęp do sprawdzonych treści oraz bazy badań.

Prowadzimy konsulting konopny obejmujący wprowadzenie w rynek konopny, sieciowanie, a także wsparcie w tworzeniu indywidualnych rozwiązań służących promocji i sprzedaży produktów konopnych. 

Szukasz sprawdzonego źródła wiedzy konopnej?

hemp 1

Uprawy

Posiadasz pole i myślisz o rozpoczęciu uprawy konopi? Pomożemy Ci rozpocząć własną przygodę z uprawą. Mamy za sobą kilkanaście hektarów doświadczenia i wiele dni spędzonych na polu. Konopie to cudowne rośliny, które mają wiele zastosowań – od medycyny, poprzez budownictwo, a na lotnictwie kończąc! 


Na przestrzeni lat współpracowaliśmy m.in. z Instytutem Roślin Włóknistych i Nasiennictwa, a nasze rośliny zostały zakwalifikowane jako genetyczny materiał elitarny. Konopie to rośliny bardzo wdzięczne i wytrzymałe na warunki pogodowe. Optymalizacja uprawy wymaga jednak odpowiedniego przygotowania sprzętowo-merytorycznego. Produkcja rolnicza jest wymagająca, jednakże przy odrobinie doświadczenia i praktyki – przyniesie zadowalający plon.

Szukasz wsparcia lub planujesz rozpoczęcie uprawy?

Nasze wartości

Ekologia

Zwracamy uwagę aby każde działanie było podejmowane w harmonii z naturą

 

Szacunek

W Hemp Investment tworzymy zespół oparty na szacunku i zaufaniu. Z dumą nazywamy się rodziną.

 

Historia

Dbamy o historię i starsze pokolenie. Jest ono dla nas źródłem wiedzy i wartości życiowych.

8 lat doświadczenia

Zaufanie klientów

Wiedza

Dedykowane wsparcie